Strona główna CeDePe
PL  EN.
 
 
 
 
Księgowość
Kadry i płace
Doradztwo
podatkowe
Informatyka
Audyt i Doradztwo
Finansowe
Inne
 
PDF Drukuj Email

CeDePe
Usługi profesjonalne dla biznesu
 

Nasza firma działa na rynku usług księgowych, doradztwa podatkowego i innych usług profesjonalnych dla biznesu od 1993 roku. Jesteśmy jedną z większych firm tego typu Polsce. Zatrudniamy ponad 30 wyspecjalizowanych pracowników. Zaufało nam już ponad 200 firm reprezentujących różne branże, z którymi na stałe współpracujemy w tym spółki zarówno rdzennie polskie jak i te z kapitałem zagranicznym.

Usługi przez nas oferowane charakteryzują się przede wszystkim całkowicie zindywidualizowanym podejściem do klienta. Dostosowujemy nasz sposób działania do sposobu działania klienta tak, że w efekcie klient posiada własny dział księgowości, ale zlokalizowany poza swoja siedzibą.

Nasze usługi świadczone są wyłącznie przez doświadczonych pracowników, których głównym zadaniem jest zapewnianie prawidłowości Państwa rozliczeń i dostarczenie Państwu wymaganych informacji zarządczych.

Dzielimy się na 4 działy: Usługi Księgowe, Usługi Kadrowo-Płacowe, Doradztwo Podatkowe oraz Usługi Informatyczne.

Bezpośredni nadzór nad wszystkimi działami sprawuje Dyrektor Generalny firmy CeDePe, Witold Zapędowski, doradca podatkowy nr 05395, św. kwalifikacyjne MF RP nr 7712/98.

 

 

 
 
 
  Biuletyn  
Biuletyn informacyjny
 

Zapoznaj się z naszym biuletynem informatycznym CeDePe